15 травня. Суд над росією (Пр.11)

У цьому випуску від 15 травня читаємо Притчи Соломона, розділ 11. В цьому розділі ми знайдемо десятки аргументів, чому Господь звершить суд над росією.
“Новий Заповіт для нової України” – щоденна програма Петра Новочеха.

Річний план щоденного читання

Дивитися у YouTube

Попередні випуски

Транскрипт випуску

Сподівання Путіна – марні!
Біблія каже: “Від у́спіхів пра́ведних раді́є мі́сто, — так са́мо воно́ весели́ться, коли́
ги́нуть нечести́ві.” (Пр.11:10) Отже, у повній злагоді із Божим Словом, українці радіють, коли ЗСУ нищать нечестивих і звільняють міста від їхньої нечестивої влади.
Коли ми читаємо цей 11-й розділ, то майже з кожним рядком ще більше переконуємося у неминучій гибелі путінського режиму та покаранні московії. Бо то є дійсно Божа справа.
11:2 – “За чванливістю приходить і ганьба”. Хіба не це сталося із росіянами, які вихвалялися своєю силою та міццю своєї армії?
11:3 – “підступних губить їхнє лукавство”. Московити віроломно напали на Україну, брехлива виправдовуючи свою підступність наклепами про начебто нацистів та пригноблення російськомовних українців. Сьогодні ми бачимо, що їхнє лукавство вже не може обдурити людей у світі, окрім тих, хто упереджений проти України.
11:5 – “нечестивий впаде через своє нечестя”. Так, дійсно, московити падають під вагою власного нечестя.
11:6 – “нечестиві впіймаються власним беззаконням”.
11:7 – “Зі смертю нечестивої людини гине всяка надія, адже сподівання беззаконників марні.” Нечестиві росіяни сподівалися захопити Київ у три години, підкорити собі усю Україну, просуватися далі на Захід та погрожувати мирним народам. Та їхні сподівання марні. А зі смертю Путіна та його прихвоснів згине їх надія на панування у світі.
11:14 – “Коли бракує розумного управління, народ занепадає”. Росія занепадає на наших очах тому, що народ вибрав собі брехливого та нерозумного правителя, який вкидає країну в безодню.
11:18 – “Плата нечестивого — примарна справа”. Російські чоловіки йшли вбивати українців, сподіваючись отримати велику зарплатню за свої злочини, але покалічені повертаються додому, отримавши жалюгідні гроші.
11:19 – “хто женеться за злом, наближається до власної смерті.” Скільки їх вже наблизилося до власної смерті? 200 тисяч?
11:27 – “хто жадає іншому зла, на того воно й впаде.
11:21 – “Безперечно, що погана людина покарання не уникне”. Це є Божий вирок, якщо комусь вдасться втекти від правосуддя тут на землі, Господній гнів дожене їх після смерті.
11:31 – Але більшість злодіїв вже тут на землі одержить своє покарання, бо “Якщо праведний отримує відплату вже на землі, то тим більше нечестивий і грішник!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *