26 травня. Всі скарби пізнання (Колос.2)

У цьому випуску від 26 травня читаємо 2 розділ Послання Павла до колосян. Павло скеровує читачів до джерела найглибшої божественної мудрості та пізнання.
“Новий Заповіт для нової України” – щоденна програма Петра Новочеха.

Річний план щоденного читання

Дивитись у YouTube

Попередні випуски

Транскрипт випуску

Для людей, які зросли в християнському оточенні, Біблія і християнство взагалі із часом втрачає почуття новизни та глибини. Усе здається добре знайомим, звичним, зрозумілим, як старі капці. На цьому тлі люди легко зваблюються новими для них релігіями, які, начебто, обіцяють нову глибину, проникнення в таємниці духовного світу, вихід за межі матеріального, зв’язок із космічними силами тощо. У 1960-і роки східні релігії безперешкодно захопили думки та серця мільйонів американців. Для того достатньо було трохи вестернізувати індуїзм та буддизм, щоб зацікавити новою духовністю людей, для яких християнство стало надто звичним та подекуди виглядало примітивним. Щось схоже відбулося в Україні після розпаду Радянського Союзу й шахраї на кшталт Кашпировського та Чумака захоплювали мільйонну авдиторію.
У дійсності ж, немає нічого глибшого, ніж знання Христа. Єдина можливість увійти в зносини з божественним існує лише через Ісуса Христа. У Нього одному — повнота Божества, доступна для людей. Отже, коли якийсь християнин відчуває духовну порожнечу, прісність повсякденного життя, то вихід із цього стану знаходиться не в нових для нього релігіях чи окультних знаннях та ритуалах, які надають лише тимчасове задоволення через уявні високу духовність та містичний досвід, а наприкінці залишають людину розчарованою, та ще й з більшим відчуттям порожнечі. Вихід є у наполегливому приближенні до Христа через Його слово, молитву, сповнення Святим Духом, служіння в Його церкві. Це є головною тезою 2 розділу Послання до колосян.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *